Suvepäevad

 
Sul on tulemas firma suvepäevad või kliendiüritus ning soovid, et see oleks põnev, lõbus ja meeldejääv? Saame teile pakkuda täiesti ainulaadset ja lahedat meelelahutust. Meie tegevusteks on Jeebi safarid, karjäärisõidud, off-road minivõistlused ja muud tehnikaüritused Saaremaa maastikel ja karjäärides. Teil on tulemas firma suvepäevad ja soovite parandada meeskonnatööd või otsid sünnipäevaseltskonnale midagi uut ja põnevat, siis oled just õiges kohas. Oleme ise oma ala fännid, osaleme EAL Off-road võistlustel ning korraldame neid ka ise. Lisaks peame ennast ka suurteks looduse sõpradeks ja seetõttu on meie üritused loodusega (ja maaomanikega) arvestavad.

Teeme koostööd kenarent.ee-ga ja kui soovid peale safarit kümblustünni hüpata, siis anna oma soovist teada. Kümblustünn on LED valgustuse ja mullifunktsiooniga. Mahutab korraga kuni 6 inimest. Kümblustünn tuuakse kohale kasvõi karjääri. Küsi hinnapakkumist kenarent.ee/kontakt/ või BRONEERI

Offroad seiklusmängud

Jeep´i safari minivõistlus koosneb kuni neljast osast, kus on liikumist nii Jeepidega metsateedel, karjäärides, kui ka jalgsi metsades ja karjamaadel.
Loe lisaks

Karjäärissafari

Saad mütata nii oma maasturiga või meie jeepidega karjäärides, pannes proovile iseenda ja masinate võimed.
Loe lisaks

Kombineeritud

Saame kokku panna täpselt teie grupile, firmale või asutusele sobiva aktiivse puhkuse plaani.
Loe lisaks