Meist

Vahvad ettevõtmised saavad sageli alguse hobidest, erandiks ei ole ka Saare Safari. Meie meeskond on ühtlasi ka EALi Offroad karikasarja üks võistlustiim - SÖÖRIK. Ka see nimi tekkis ühest teisest hobist. Meeskonna juht Asko ja kaardilugeja Fred sõitsid paar aastat tagasi ratastega ümber Eesti, ehk siis tegime "sööri" ümber Eesti, et populariseerida mandril "Ö" tähte. Aga see on juba üks teine lõbus lugu. :) Nüüd saame oma hobi rõõmuga tutvustada ka laiemale huviliste ringile. 

Jeebi safari või karjäärisõit on hoopis midagi muud kui ATV safari või ATV matkad. Esiteks, masinasse mahub korraga kuni 5 inimest ja Jeebi safari või seiklusmängud on seetõttu ühtlasi ka suurepärane meeskonnakoolitus või lihtsalt kambavaimu tõstja. Teiseks, ATV sõit ei ole nii ohutu kui katusega ümbritsetud dziibi safari. Kolmandaks, ei ole halba ilma, kui katus pea kohal ja soe sees (juhil ainult autos).

Tahame anda oma safari või seiklusmängudega päris offroad võistlusele võimalikult sarnase kogemuse, kuid oleme lisanud ka mitmeid lõbusaid elemente, mida tavavõistlustel ei ole. Võime julgelt lubada, et mornis näoga ei lahku siit keegi. Ühe meie meeskonnaliikme õde ütles kord, et "see oli lahedam, kui ta venna pulmad"! Ütleja oli advokaadist pealinnatüdruk. Vot sedasi :).

Loodust armastavate inimestena oleme oma sõidud planeerinud vähese asustusega kohtadesse, kus meil on olemas maaomanike load (enamasti metsafirmad) või ka karjäärid, mille kasutamiseks on meil kokkulepped.

Saare Safari võistlustiim SÖÖRIK on saavutused on I koht Maasturite Suvesõidul 2015 ja III koht Saarekollil 2015.

Urmas            


Instruktor-kaardilugeja Alar - korraldab suurte masinate hooldust. Instruktor-kaardilugeja Fred - Hooldab prouade aedu, suvilaid ja pakkub neile ka muid "teenusi". Autojuht Asko - juhib ka muul ajal erinevaid asju.  Mehhaanik Urmas - armastab mutrite keeramist nii väga, et me tegime talle isegi oma töökoja. Meie masinate kodu asub ka Valjala Autoteeninduses.

 

 

 

Sul kindlasti on mingi küsimus:
E-post: *

Olen nõus, et Saare Safari võib saata teie mailiaadressile asjassepuutuvaid vastuseid või infot.