Karjäärisafari ja aardejaht lastele


 

See pakett on mõeldud lastele klassiekskursioonideks, sünnipäevadeks või muudeks pereüritusteks (isadepäevadeks näiteks). Üritust saame korraldada korraga kuni 24-le lapsele.
Olenevalt laste arvust koosneb lastepakett kahest kuni kolmest pooletunnisest tegevusest. Üks neist on karjäärisafari ning teine orienteerumise seiklus "aaretejaht". Kui üks pool laste grupist teeb safarisõitu, siis teine pool mängib aaretejahti. Kui lapsi on rohkem kui 16, siis toimub tegevus kolmes vahetuses.

Aega kulub 1,5 kuni 2 tundi. Lisavõimalusena saab meie platsil teha lõket, seada üles lauad, pingid, süüa sünnipäevatorti. Üritusi saame korraldada valgel ajal nii tööpäevadel kui nädalavahetustel. Üritus viiakse läbi Valjala vallas vanas Lööne karjääris "Ürtsimägi". Täpsem asukoht vaata kaardilt.

 Karjäärisafari - see on lastele mõeldud väga põnev maastikusõit kahes lähedal asuvas karjääris kus rada käib vahvalt üles ja alla ning mis pakub lastele ülivõrdes emotsioone :). Sõit on täiesti ohutu - instruktorid sõidavad sisuliselt jalakäiate kiirusel, kõik lapsed on ka turvavöödega ilusti kinni ning kes soovib, see saab omale ka kiivri pähe (kuigi otsest vajadust pole).
Aaretejaht - see on orienteerumismäng kõrvalasuval karjäärialal ja maastikul. Nutiseadme abil on vaja üles leida looduses asuvad kontrollpunktid kus neil on vaja lahendada põnevaid ülesandeid, vastata küsimustele, teha naljakates poosides pilte, ronida puu otsa ja muidugi leida aare. Igal tiimil peaks kaasas olema üks GPSi ja andmesidega nutitelefon, selle puudumisel saame laenutada ka oma tahvleid. Sobib ka täiskasvanutele.

Hind vaid 12.- euri lapse kohta (miinimumsumma 125.- euri). 
tööpäevadel 09.00- 16.00 vahemikus
Kui soovid sõita nädalavahetusel, siis kindlasti helista/kirjuta paar päeva ette.
Nädalavahetusel  (miinimumsumma 150.- euri)
NB! Pakume sarnast paketti ka täiskasvanutele, siis on hinnaks 15.- euri inimese kohta (miinimumsumma on samadel tingimustel.).
Pilte vaata meie fb lehelt. Saare safari