Seiklusmängud

Saare Safari seiklusmängud on üks õige aktiivne puhkus Saaremaal. Kui teil on ees firma või asutuse suvepäevad, teil on plaan korraldada meeskonnakoolitus või tahate lihtsalt oma sõpruskonnaga midagi lahedat ette võtta, siis on Saare Safari seiklusmängud kindlasti üritus, mis liidab ja tugevdab suhteid grupis läbi põneva seikluse, looduses liikumise ja väikest pinget pakkuva minivõistluse.

Saare Safari seiklusmängud oleme püüdnud muuta sarnaseks päris Eesti Autospordiliidu Offroad karikasarja võistlustele. Loomulikult on see pisut kergem, kuid pakub rohkelt lõbu ja põnevust. Saad läbida veetakistusi ja kallakuid ning ületada nõlvu ja künkaid.

Kuni 5 liikmelised meeskonnad (naiskonnad) peavad osavõistlusi läbides selgitama omavahelise paremusjärjestuse. Osavõistlusi, või lisakatseid nagu neid päris võistlustel kutsutakse, võib olla kuni 4, vastavalt sellele, kui pikka ja vaheldusrikast võistluspäeva soovitakse. Iga meeskond saab omale kasutamiseks Jeebi koos vajaliku lisavarustusega, millega võisteldakse karjääris, liigutakse avalikel- ja metsateedel orienteerumis- ja muude ülesannete lahendamiseks. Ka looduses jala liikumist  on omajagu, sest paljudesse kohtadesse masinatega ei pääse või ei tohi.

Võistluse võitmiseks on vaja teistest paremini planeerida oma meeskonna rollid, läbi mõelda tegevusplaan ja olla kiirem ülesannete täitmisel. Ka viimane koht on tavaliselt äärmiselt rahul, sest nemad on oma võistlusaega sageli samuti väga otstarbekalt kasutanud :) Ja üleüldse, tähtis on ikka osavõtt!

      

 

Saare Safari seiklusmängud toimuvad aastaringselt ning osalejatel soovitame ka riietuda vastavalt aastaajale ja mitte panna selga riideid, mis kardavad mustaks saamist.

Seiklussõitudel saab osaleda 2 kuni 6 meeskonda, ehk 4 kuni 30 inimest (Saare Safaril on kokku 6 Jeep Cherokeed + 1 instruktori Jeep Wrangler). Masinapargi suurenedes saame varsti pakkuda seiklust ka suurematele gruppidele.
NB! Kui sinu grupis ei ole piisaval arvul osalejaid, siis anna meile ikkagi teada, saame korraldada ka segagruppe.
 

Karjäärisõit - 2 tundi

Orienteerumis- ja võistlusraja sõit spetsiaalselt maastikusõitude jaoks ümberehitatud Jeepidega. Sõit toimub kahes lähedal asuvas karjääris, koos instruktoriga. Paaritunnise sõidu jooksul saate täieliku ülevaate päris EAL 4x4 alaliidu karikasarja võistlustest, sest selle lühikese ajaga pakume teile samade reeglite järgi toimuvat orienteerumissõitu ja ka võistlusraja sõitu erinevates karjäärides. Ise moodustate meeskonnad ja jagate rollid (juht, navigaator, pildistaja, modell jne), mida saate sõidu vältel ka soovi korral vahetada.
Hind 150.- euri masina kohta. Ainult ühe masina puhul hind 200.- euri.
Remondi tagatisraha 100.- kogu grupi kohta, mille tagastame probleemide puudumisel koheselt. Täpsemate tingimuste kohta loe siit.
 

Jeep'i maastikuorienteerumise minivõistlus - 4,5 tundi

Keerulise maastikuga loodusesse ja karjääridesse paigutatud punktide leidmine ja "võtmine" võistluse 3 tunni jooksul. Võidu annab parem maastikul sõitmise oskus, parem punktide võtmise strateegia, kaardi tundmine ja oma liikumise arvestamine kaardil, õige meeskonna rollide jaotus ja meeskonna kiire tegutsemine. Võistlus toimub samade reeglite järgi kui EAL 4x4 karikasarja võistlustel. Meie poolt kõik vajalik, orienteerumis- ja pildistamisseadmed ja muidugi Jeebid. Firmaürituste lemmikpakett!
Hind - 200.- euri masina kohta, ehk 40.-   inimese kohta, arvestusega 5 inimest Jeebis.
Remondi tagatisraha 100.- kogu grupi kohta, mille tagastame probleemide puudumisel koheselt. Täpsemate tingimuste kohta loe siit.
 

Jeep'i maastikuorienteerumise minivõistlus + karjäärisõit - 5 tundi

Võistkondade moodustamine - masinad valitakse loosiga.
Esimene sõit - maastikuorienteerumise minivõistlus. 3 tundi. Keerulisema maastikuga loodusesse ja karjääridesse paigutatud punktide leidmine ja "võtmine" võistluse 3 tunni jooksul. Võidu annab parem maastikul sõitmise osksus, parem punktide võtmise strateegia, kaardi tundmine ja oma liikumise arvestamine kaardil, õige meeskonna rollide jaotus ja meeskonna kiire tegutsemine. Võistlus toimub samade reeglite järgi kui EAL 4x4 karikasarja võistlustel. Meie poolt kõik vajalik, orienteerumis- ja pildistamisseadmed ja muidugi Jeebid.
Teine sõit - karjäärisõit. 1 tund. Sõidame koos põneval ja keerulisel Saarekolli võistlusrajal kus igaüks saab rooli keerata ja oma julgust/osavust proovile panna.
Hind - 225.- euri masina kohta, ehk 45.- euri inimese kohta, arvestusega 5 inimest Jeebis.
Remondi tagatisraha 100.- kogu grupi kohta, mille tagastame probleemide puudumisel koheselt. Täpsemate tingimuste kohta loe siit.
 

UUS! Seiklussõit Saarekolli Turistiklassi radadel - 7 tundi

Pakume võimalust tulla võistlema täpselt samadel radadel ja samade reeglite alusel kui Saarekoll 2016 Turistivõistlus. Võistlus on tänaseks läbi, kuid rajad ja orienteerumispunktid on alles. Pane end proovile ja vaata kas saad Turistiklassi võitjale ära teha! Lisame sinu meeskonna tulemuse ühisesse tulemuste tabelisse kus lõplik võitja selgub päris hooaja lõpus. See sõit toimub peamiselt põnevatel metsa- ja rannateedel kus sõiduautoga päris ei pääse, kuid on siiski meie teistest maastikusõidu minivõistlustest märksa "leebem". Orienteerumispunktid ei pruugi asuda kohe tee ääres ja mõnede punktide leidmiseks/kätte saamiseks tuleb sul võib-olla ka pisut vaeva näha. Sõidu alguses anname sulle vajalikud orienteerumis- ja pildistamisseadmed ning teeme ka väikse instrueerimise, et reeglid täpselt paigas oleks. Soovi korral võid tulla ka oma 4x4 masinaga, kuid saab laenutada ka Saare Safari maastureid. Sobib nii üksikule seiklejatiimile või võib tulla ka suurema seltkonna ja mitme tiimiga.
Hind - 50.- euri tiimi kohta, kui sõidad isikliku maasturiga.
Hind - 150.- euri tiimi kohta, kui rendid Saare Safari maasturit.
 

Seikluspäev - 6+ tundi

Võistkondade moodustamine (võib juba varasemalt paika panna)
Esimene võistlus - Viktoriin. Küsimused looduse ja looduses liikumise kohta, seadusest tulenevad piirangud, masinate ja offroadi kohta.
Viktoriini tulemuste põhjal valivad võistkonnad omale masinad.
Teine võistlus - Joonorienteerumine. 1 tund. Etteantud (ralli) legendi järgi tuleb jõuda lõpp-punkti teistest lühema ajaga. Parima koha annab mitte sõidukiirus, vaid väiksem eksimiste arv. Sõidule eelneb instrueerimine.
Kolmas võistlus - maastikuorienteerumise minivõistlus. 3 tundi. Keerulisema maastikuga loodusesse ja karjääridesse paigutatud punktide leidmine ja "võtmine" võistluse 3 tunni jooksul. Võidu annab parem maastikul sõitmise osksus, parem punktide võtmise strateegia, kaardi tundmine ja oma liikumise arvestamine kaardil, õige meeskonna rollide jaotus ja meeskonna kiire tegutsemine. Võistlus toimub samade reeglite järgi kui EAL 4x4 karikasarja võistlustel. Meie poolt kõik vajalik, orienteerumis- ja pildistamisseadmed ja muidugi Jeebid.
Neljas sõit - Karjäärisõit. 1 tundi. Sõidame koos põneval ja keerulisel Saarekolli võistlusrajal kus igaüks saab rooli keerata ja oma julgust/osavust proovile panna.
Hind - 250.- euri masina kohta, ehk 50.- euri inimese kohta, arvestusega 5 inimest Jeebis.
Remondi tagatisraha 100.- kogu grupi kohta, mille tagastame probleemide puudumisel koheselt. Täpsemate tingimuste kohta loe siit.
 

Karjäärisõit renditud Jeebiga - 1 - 2 tundi

Rendite jeebi ühes või kahes lähedal asuvas karjääris sõitmiseks. Sõit toimub omal vastutusel ilma instruktorita ja sõitma saab minna kohe, ilma ette teatamata. Igaks juhuks helista ja küsi kas vabu masinaid on.
Hind 100.- euri masina kohta/ 1 tund
NB! Remondi tagatisraha 50.- masina kohta, mille tagastame probleemide puudumisel koheselt. Täpsemate tingimuste kohta loe siit.
 

Sõidud kliendi isikliku sõiduvahendiga

Kui soovid seiklusmängudel osaleda oma isikliku maasturi või ATV-ga, siis see võimalus on ka täitsa olemas. Saad seda teha üksi, mitme masinaga või kombineerida sõitu koos Saare Safari rendimasinatega. Navigeerimisseadme kasutamine, orienteerumispunktide kaart, seadme ja punktide võtmise instruktsioon, karjääride kasutamise luba.
Hind 50.- euri tiimi kohta. Lisandub 50.- navigeerimisseadme deposiit, mille tagastame probleemide puudumisel koheselt. Kinni jäänud või mittetöötava kliendi masina transport 30.- euri/h :)
 

Võrdle oma tulemust teiste varasemate võistluste tulemustega. Vaata tulemusi siin!


 

 

 

Sul kindlasti on mingi küsimus:
E-post: *